Застібка Zip lock
для вашої упаковки
Заповніть поля та дізнайтесь, скільки коштує впровадження
ленти застібки zip-lock у виробництві!

Поліетиленова лента
ЗІП ЛОК - ZIP LOCK

Більше 500 000км zip lock
виробляємо для клієнтів

Більше 50 видів
ленти застібки
zip lock

Конкурентна цінова
політика

Доставимо продукцію
прямо на виробництво

Якісна европейська
сировина
производителей

Імпортне обладнання

Безпека використання зіп лок

Відповідність
міжнародним
стандартам якості

Власне виробництво ZIP LOCK
В даний час ми виробляємо понад 15000 км стрічки зіп лок в рік (ширина - 9,75 мм, товщина - 1,85 мм, вага 1м - 5,60). Варто зазначити, що обладнання та технологічні можливості дозволяють випускати стрічку zip lock c різними параметрами під вимоги замовника. Крім того, ми підтримуємо в постійній наявності на складі близько 1000 км застібки. При необхідності, ми готові надати безкоштовний зразок для проведення випробувань.
Наша компанія сертифікована відповідно до стандартів ISO 9001: 2008 та OHSAS 18001: 2007. Також виробництво сертифіковане відповідно до вимог міжнародного стандарту FSSC 22000 «Food Safety System Certification». Варто відзначити, виробництво стрічки Zip lock успішно пройшло корпоративний аудит компанії Mondelēz, за результатами якого компанія «ІТК« Автоматик груп »внесена в базу постачальників пакувальних матеріалів компанії Mondelēz.
Використання пакувальних пакетів зі стрічкою
Zip lock - запорука збереження вашої продукції
Стрічка використовується в якості застібки в багатошарових пакетах для упаковки, зберігання і транспортування харчових і не харчових продуктів, товарів народного споживання з тривалим терміном зберігання під вакуумом (кава, сухі каші, цукерки, заморожені продукти, корми для тварин, пастоподібні і рідкі продукти, побутова хімія) і багато іншого
Кава та напої
Молочна продукція та сири
Спеції
Кондитерські вироби
Заморожені продукти, полуфабрикати
Дитяче харчування
Засоби особистої гігієни
Корм для домашніх улюбленців
Крупи та снеки
Побутова хімія та миючі засоби
Товари для саду городу
Вакуумна упаковка
Кава та швидкі напої
Ви виробник упаковки і хочете розширити варіанти пакувальних виробів? Ми раді повідомити, що поліетиленова стрічка застібка Ziplock вирішує безліч завдань як в упаковці продукції так і в домашньому користуванні. Низька ціна стрічки zip, якісна європейська сировина, імпортне обладнання, сертифікати якості, дозволять Вам вивести на ринок упаковки нового конкурента і впевненого партнера в бізнесі. На даний момент лента застібка Zip-lock користується великим попитом.
Молочна продукція та сири
Низький термін придатності, розширення стандартів упаковки - проблема яку потрібно вирішити? Компанія Автоматик груп пропонує Вам широкий вибір ленти застібки зіп лок, яка виведе Вас на крок вперед в бізнесі та приверне увагу потенційних покупців. Низька ціна ленти зіп, європейська сировина найвищої якості, імпортне обладнання, сертифікати якості, дадуть змогу використовувати zip ленту в упаковці з молочною продукцією та додадуть декілька важливих днів терміну придатності.
Спеції
Поліетиленова стрічка Zip-lock підвищує термін зберігання спецій і тонко передає всю композицію запаху, що довгий час забезпечить ваш стіл ароматними стравами. Застібка Zip lock, розроблена компанією Автоматик груп, має всі дозволи і сертифікати якості, котрі дозволяють використовувати зіп лок з продуктами харчування. У виробництві стрічки Zip за технічним завданням замовника, можна використовувати ароматизатор, що дозволить більше підкреслити аромат і популярність Вашого бренду.
Кондитерські вироби
Застібка Zip-lock ідеально підходить для м'яких упаковок кондитерських виробів чутливих до висихання і з малим терміном придатності. Низька собівартість виробництва не впливає на цінову політику упаковки і дозволить застосувати на виробництві. Сертифікати якості ISO 9001: 2008, OHSAS 18001: 2007, FSSC 22000 дають можливість використовувати свою технологію в харчовій галузі та увійти в базу постачальників поліетиленової стрічки Zip-lock компанії Mondelez. Багаторічний досвід виробництва і співпраці з великими замовниками зобов'язує нас покращувати якісні показники стрічки Zip lock з кожним новим проектом.
Заморожені продукти, полуфабрикати
Поліетиленова стрічка Zip-lock власного виробництва, ідеально підходить для упаковки замороженої їжі. Технологія, яку ми застосовуємо, стійка до низької температури і не деформується при багаторазовой упаковці в холодильному обладнанні. Спеціальні полімери застосовані в zip lock, забезпечують більш якісну заморозку продукту без втрати терміну придатності і смакових якостей.
Дитяче харчування
Zip-lock володіє найвищим рівнем гігієни і безпеки харчових продуктів. Компанія Автоматик груп, вдячна за довіру клієнтів і покупців, котры користуються продукцією зі стрічкою Zip-lock нашого виробництва. Зіп лок в упаковці ідеально підходить для дитячого харчування створюючи додатковий рівень захисту від зовнішнього впливу.
Засоби особистої гігієни
Існує більше 150 видів продукції, де використовується поліетиленова застібка Zip, котра підвищить насамперед якісні показники Вашої упаковки, по-друге покращує задоволеність більшості покупців. Завдяки дотриманню всіх рівнів якості, стрічка zip lock вдало підходить у виробництві упаковки для засобів особистої гігієни. У процесі виробництва можна використовувати ароматизатор, який буде привертати реального покупця, а додатковий рівень захисту, зміцнить бажання зробити покупку вашого бренду.
Корм для домашніх улюбленців
Ми подбали і про Ваших домашніх улюбленців. Використання Ziplock в упаковці товарів для тварин підвищує терміни придатності продуктів харчування, зберігає аромат і смакові показники. Всі необхідні сертифікати якості дозволять покупцям ще раз переконатись в безпеці покупки. Поліетиленова стрічка Zip-lock здатна витримувати великі навантаження, а вузька застібка зіп ідеально підходить для не великих видів продукції.
Крупи та снеки
Фірмовий zip lock забезпечить захист упаковки на 100% від проникнення вологи і небажаних шкідників зернової продукції, що продовжить термін придатності і якість покупки. Ідеально підходить для багаторазової фасування, стійкий до впливів зовнішніх факторів. Легко відкривати, що полегшує доступ і легко закривати, забезпечуючи кращий ступінь герметичності. Хочете привернути увагу покупця і вдосконалити упаковку вашого бренду? Команда фахівців допоможе підібрати обладнання для впайки zip lock, розмір, колір і ароматизатор.
Побутова хімія та миючі засоби
Zip-lock підходить для постійного використання. Побутова хімія та миючі засоби не деформують стрічку zip-lock в упаковці. За бажанням замовника можна використовувати ароматизатор, який додасть перше враження запаху без потреби відкрити покупку. З кожним новим проектом ми знаходимо нові варіанти використання і підвищуємо якість поліетиленової застібки зіп лок.
Товари для саду городу
Пакування з використанням застібки zip lock підходить для насіння або органічних добрив. Додатковий рівень застібки зіп, забезпечує вакуумне середовище, що продовжує термін придатності, підвищує якість продукції.
Вакуумна упаковка
Ви виробник упаковки і хочете розширити ринок збуту? Ми раді повідомити Вам, що поліетиленова стрічка Zip-lock вирішує безліч завдань як в упаковці продукції так і в домашньому користуванні. Низька ціна стрічки zip, сировина з країн Європейського Союзу, імпортне обладнання, сертифікати якості, дозволять Вам вивести на ринок пакування нового конкурента і впевненого партнера в бізнесі. На даний момент поліетиленова стрічка Ziplock користується великим попитом на ринку України, Європи та СНГ.
Залишились питання? Напишіть нам:
а також телефонуйте за номером:
Наші клієнти
Jacobs
Coca Cola
P&G
Mondelez
Nemiroff
British American
tobacco
Danone
Kernel
Всі відгуки на сайті Перейти на сайт
ZIP LOCK Автоматик Груп
Суми, Україна
Адміністративний офіс, менеджмент проектів, Департамент
обслуговування корпоративних клієнтів, бухгалтерія.
40034, Україна, м. Суми, пр. М. Лушпи, 38
Тел: +38 (0542) 70-08-78
Моб: +38 (099) 64-39-833
E-mail: sales@aut-group.com
Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: 9:00-18:00